MOTO GUZZI 2022

O největší novince letošního roku, MOTO GUZZI MANDELO, jsem už psal. Takže se soustředím na již známé modely, v jejich podobách pro tento rok. Veškeré změny se týkají „pouze“ barevných kombinací.    

Mandellský bestseler V7 STONE přichází v nových barevných variantách – GIALLO METALLICO A GRIGIO ALLUMINIO

Řadu V85 TT obohacuje ikonická barva VERDE ALTAJ a rozšířená standardní výbava komplexního cestovního příslušenství 

Představuje se limitovaná číslovaná edice V85 TT GUARDIA D’ONORE, která připomíná 75 let spolupráce s italskou jízdní policií.

Aktuální generace Moto Guzzi V7, která se okamžitě po svém uvedení na trh na jaře 2021 setkala s obrovským zájmem a stala se jedním z nejprodávanějších italských motocyklů v roce, kdy MOTO GUZZI oslavila sto let existence, vstupuje do roku 2022 se dvěma atraktivními novými barvami pro verzi Stone.

Model V7 STONE, poháněný 65koňovým motorem o objemu 850 cm3 je pohodlnější, lépe vybavený a má lepší finální zpracování, aniž by ztratil cokoli ze svého charakteru, kterým jsou všechny motocykly MOTO GUZZI tak výjimečné. Nyní jsou k dispozici jeho dvě zcela nové barevné varianty GIALLO METALLICO a GRIGIO ALLUMINIO, přičemž populární barvy NERO RUVIDO a ARANCIONE RAME zůstávají v nabídce.

Klasičtější a elegantnější verze SPECIAL si zachovává svoji barevnou škálu a je k dispozici v barvách BLU FORMALE a GRIGIO CASUAL.

Řada MOTO GUZZI V85 TT doznala pro rok 2022 rovněž změn. Klasické cestovní enduro s orlem ve znaku si zachovává stejný technický základ, ale přichází v nové barvě VERDE ALTAJ, jednom z nejikoničtějších odstínů italského výrobce.

Klasická varianta VERDE ALTAJ doplňuje v nabídce jednobarevné provedení NERO ETNA a vícebarevné kombinace GIALLO MOJAVE a ROSSO ULURU s červeným rámem a držákem masky.

Beze změny nezůstává ani model MOTO GUZZI V85 TT TRAVEL, vynikající svými speciálními barvami a grafikou. Díky bohaté základní výbavě je obzvlášť vhodný pro cestování. Model V85 TT TRAVEL je k dispozici ve speciální barvě GRIGIO GRIGNA, s novou grafikou na bočních kapotách a nádrži, zatímco nabídku standardní výbavy, zahrnující vyšší a účinnější plexištít Touring, boční kufry Urban, vyhřívané rukojeti a multimediální platformu Moto Guzzi MIA, umožňující spojení smartphonu s motocyklem, rozšiřuje centrální stojan a čidlo tlaku v pneumatikách.

Speciální, limitovaná edice V85 TT GUARDIA D’ONORE čítá pouhých 1946 kusů a připomíná 75 let spolupráce Moto Guzzi a italských policejních jízdních jednotek

Modelová řada Moto Guzzi V9 vstupuje do roku 2022 bez vizuálních změn.

Z tiskové zprávy upravil

Petr Fryč

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s