Indian Pursuit

Nejvýkonnější cestovní Indian 

Nová generace cestovního motocyklu s kapalinou chlazeným motorem V-Twin je tady. Indian Pursuit láká špičkovým výkonem, komfortem a jízdními technologiemi.

Kapalinou chlazený motor PowerPlus, sofistikované asistenční systémy, kapotáž uchycená k rámu a bohatá cestovní výbava. Tím Indian Pursuit deklaruje pozici nejschopnějšího a nejvyladěnějšího amerického cestovního motocyklu.

Indian Pursuit je postaven na úspěšné platformě, modelu Indian Challenger, která posunula výkon a ovladatelnost amerického V-Twinu na novou úroveň. Nastavila vysokou laťku sofistikovanosti díky lehkému hliníkovému rámu, aerodynamické kapotáži, prémiovému podvozku a nejmodernější elektronice.

Indian Pursuit vyniká bezkonkurenčním komfortem a výkonem a byl důmyslně navržen pro náročné jezdce, kteří zastávají zásadu, že cesta je cíl. K dispozici jsou dva modely. 

Srdcem modelu Pursuit je kultivovaný, vysokootáčkový motor PowerPlus. Kapalinou chlazený V-twin o objemu 1768 cm3, poskytuje špičkový výkon 90 kW (121 k) a točivý moment 178 Nm. Rozvody OHC a čtyři ventily na válec dávají V-twinu neuvěřitelnou sílu, která se dál přenáší přes šestistupňovou převodovku s režimem overdrive a spojku s asistenční funkcí, snižující ovládací síly na páčce. Hydraulické seřizování ventilových vůlí a napínáků rozvodových řetězů minimalizují nároky na údržbu. Pohonná jednotka navíc prošla pečlivým laděním v zájmu lepší ovladatelnosti v nízkých rychlostech, a ještě kvalitnějšího zážitku z jízdy.

Jezdec si může nastavit palivovou mapu podle vlastního jízdního stylu nebo aktuálních podmínek výběrem ze tří režimů; Rain, Standard a Sport. Každý režim má naprogramované vlastní odlišné nastavení kontroly trakce, které odpovídá palivové mapě a poskytuje jezdci maximální jistotu.

Indian Pursuit poskytuje optimální pohodlí na dlouhých cestách. Kapotáž uchycená k rámu zlepšuje ovladatelnost a zmenšuje vliv větru na řízení. Nastavitelný čelní plexištít a odvětrávané kryty nohou poskytují vynikající ochranu před nepříznivým počasím a nabízí větší flexibilitu při měnících se povětrnostních a teplotních podmínkách. Integrovaná dálková světla ve spodní části kapotáže zlepšují viditelnost v noci a vyhřívané rukojeti zvyšují komfort za chladného počasí. Nové sedlo Heated Touring Comfort dodává modelu Pursuit bezkonkurenční pohodlí. Zadní kufr a prostorné boční kufry s elektrickým zamykáním poskytují více než 133 litrů úložného prostoru, což posádce umožňuje sbalit si vše potřebné i na delší cesty.

Indian Pursuit je vybaven sedmipalcovým dotykovým displejem se systémem RIDE COMMAND, který lze ovládat v rukavicích. Dotykový displej s volitelným režimem zobrazení umožňuje používat aplikaci Apple CarPlay®, GPS s krokovou navigací* a dává jezdci přehled o celé řadě jízdních informací.

V základní výbavě je zcela nové zadní odpružení s elektronicky nastavitelným předpětím značky Fox®, které umožňuje jezdci dosáhnout optimálního pohodlí a ovladatelnosti za různých podmínek. Ať už jedete sólo, ve dvou nebo vezete více zavazadel – elektronicky nastavitelné předpětí zadního odpružení ovládáte pohodlně přes systém infotainmentu. 

Radiálně uchycené brzdy Brembo® mají silný a progresivní účinek, cestovní pneumatiky Metzeler® Cruisetec®nabízejí špičkovou přilnavost a skvělé držení stopy. Intuitivní technologie Smart Lean, s využitím inerciální jednotky Bosch® IMU dává jezdci jistotou dokonalé trakce v zatáčkách. Dynamická kontrola trakce spolu s náklonovým ABS umožňují naprosto přesné zatáčení, ostré brzdění a maximální akceleraci.

Pro majitele modelu Indian Pursuit, jsou k dispozici dvě sady příslušenství ke spodní kapotáži, sada středně vysokých řídítek, doplňkové LED osvětlení a několik typů brašen. Další využití prostoru ve spodních kapotážích umožňují doplňkové úložné přihrádky nebo integrovaná sada PowerBand Audio Kit. Po kompletním rozšíření o sadu PowerBand Audio si jezdec může užívat prostorový zvuk prostřednictvím čtyř párů reproduktorů umístěných v přední kapotáži, spodních kapotážích, bočních kufrech a zadním kufru. Řídítka Mitred Mid-Rise dodávají nejen stylový osobitý vzhled, ale zároveň přiblíží ovladače do pohodlnější vyšší polohy. Jezdci mohou dále rozšířit výbavu o LED osvětlení, včetně adaptivního LED světlometu, který automaticky optimalizuje kužel světla podle úhlu náklonu motocyklu. A konečně si jezdci mohou vybrat doplňková cestovní zavazadla z kolekce Spirit Lake Luggage Collection.

Model Indian Pursuit Limited bude k dispozici v černé metalíze a model Indian Pursuit Dark Horse v barevných provedeních Black Smoke a Silver Quartz Smoke.

Poznámka: Na fotografiích je model určený pro Severní Ameriku a může být vybaven příslušenstvím. Modely pro jiné trhy se mohou lišit.

Pro více informací o Indian Motorcycle navštivte web Indiancz.cz a sledujte Facebook, Twitter a Instagram.

Z tiskové zprávy upravil

Petr Fryč

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s