PF2018

H&Z_PF2018Poděkovat několika tisícům, dnes již pravidelných čtenářů našeho blogu HORY & ZATÁČKY přímo, není v lidských silách. Z některých vašich, občas i kritických, reakcí soudím, že začít psát tento blog nebyl vůbec špatný nápad. Takže si dovoluji poděkovat vám za to, že ho sledujete a čtete.

Rock_Creek_Park,_Washington,_D.C.,_04259a

V příštím roce budeme samozřejmě pokračovat. Určitě ve stejném, či velmi podobném duchu. Nápadů máme spoustu. Tak jen záleží, jestli je dokážeme zrealizovat. Máte-li chuť se podělit o své zajímavé, či veselé zážitky z cestování a máte k tomu také „publikovatelné“ fotky, rádi je zveřejníme.

Snad už vás také brzy budeme moci informovat o spuštění mobilní aplikace MOTO QUEST. Stále na ni ještě usilovně pracujeme, abychom ji dovedli k co největší dokonalosti. Obsah – je již dostatečně rozsáhlý i podrobný. Její fungování je také úspěšně otestováno. Funguje. A tak již „pouze“ zbývá dát jí co nejfunkčnější a nejatraktivnější podobu. Nelehký úkol ☺

Přeji vám všem, našim čtenářům, vše nejlepší do roku 2018 a doufám, že se budeme i nadále potkávat nejenom ve světě virtuálním, ale také na cestách i necestách světa reálného.

Petr Fryč

1920_1200_20141210123945954421

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s